projekt nr 16

16. Zakup przyczepy do transportu optymistek i pontonu


Lokalizacja

Ekomarina Iława, ul.Kajki, 14-200 Iława

Skrócony opis zadania

Projekt "Zakup przyczepy do transportu optymistek i pontonu",  ma na celu stworzenie najmłodszym żeglarzom możliwości rozwoju poprzez wyjazdy na regaty i uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym. W dzisiejszym "wirtualnym świecie", żeglowanie pomaga dzieciom w rozwijaniu samodzielności, uczy wytrwałości, pokonywania własnych słabości, współpracy w grupie

Opis projektu

Projekt "Zakup przyczepy do transportu optymistek i pontonu",  ma na celu stworzenie najmłodszym żeglarzom możliwości rozwoju poprzez wyjazdy na regaty i uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym. W dzisiejszym "wirtualnym świecie", żeglowanie pomaga dzieciom w rozwijaniu samodzielności, uczy wytrwałości, pokonywania własnych słabości, współpracy w grupie, charakteru, jak i również wygrywania i przegrywania. W naszym mieście mamy świetną kadrę trenerska, przez co możemy pochwalić się wieloma mistrzowskimi osiągnięciami w żeglarstwie na arenie krajowej jak i międzynarodowej, a wszyscy znakomici żeglarze zaczynali od optymista. Projekt skierowany jest dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

Uzasadnienie potrzeby realizacji zadania oraz jego beneficjenci

Możliwość rozwoju dzieci, które chcą czegoś więcej poza zwykłym żeglarstwem. Część dzieci w wieku 7-15 lat, chce ścigać się na optymistach w regatach, aby rozwijać swoją pasję. Dzięki zakupowi przyczepy damy im taką możliwość. Będą mogły w sposób aktywny, na świeżym powietrzu uczyć się odpowiedzialności za podejmowane decyzje, które mogą dać im wygrana jak i przegraną w wyścigu.

Informacja o dostępności zadania dla mieszkańców Gminy Miejskiej Iława w przypadku jego realizacji

Dzieci w wieku od 7 do 15 lat, chcące żeglować regatowo

Szacowane roczne koszty utrzymania, eksploatacji np. energia, sprzątanie, demontaż, konserwacja, obsługa, itp.

Przegląd co roku 100zl

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę

1Przyczepa do transporu ośmiu optymistek i pontonu18 000 zł